Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 12 13 14
Toplam 252 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 12 13 14

Halı Çeşitleri

Halı çeşitlerini tanımanız evinizin farklı alanları için doğru halı tercihi yapmanıza yardımcı olacaktır. Halı çeşitlerinde farklı üretim özellikleri halının model ve çeşidini belirler. Farklı renk ve desenlerde satışa sunulan halı çeşitlerimiz arasında;  Klasik halılar, modern halılar, banyo halıları, mutfak halıları, çocuk odası halıları, yatak odası halıları, yuvarlak- oval halılar, genç odası halıları, patchwork halılar,  salon halıları, eskitme halılar, koridor ve antre halıları, oturma odası halıları ve bahçe halıları gibi farklı seçenekler yer alır.

Halı çeşitlerinde dokuma özelliklerine göre de farklı halı çeşitleri bulunmaktadır. İran ve Nepal halılarının özelliği çok ince dokumayla üretilmiş olmalıdır. Milas halıları tüm dünyada ün yapmış özel motiflere sahip halılardır. Shaggy halılar uzun ve post tüylü halı çeşitleridir. Halılarda dokuma özellikleri halı modelini belirleyen özelliklerdir. Halı çeşitleri arasından seçim yaparken kaliteli markanın ürünlerini tercih ederek orijinal halılar satın alabilirsiniz

En Yeni Halı Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir

Yeni halı çeşitlerinde kir tutmayan, anti-alerjik, kolay temizlenebilen, konforlu halı çeşitleri tercih edilmektedir. Ev dekorasyonlarında duvardan duvara halı, halıfleks gibi halı çeşitleri tercih edilmektedir. Sahggy halılar son yılların en çok tercih edilen halı çeşitleri arasında yer almaktadır.

Halı çeşitlerinde hafif ve ısı yalıtımı, enerji tasarrufu sağlayan halı çeşitleri daha çok tercih edilmektedir. Eviniz için halı seçerken hijyenik ve fonksiyonel özelliklerine dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan halı çeşitleri her anlamda modern ihtiyaçlara cevap veren özel tasarım ürünlerdir.  Sanatsal tasarımlara sahip ve moda olan dekorasyon akımlarına uyumlu olan halı modelleri de günümüzün en çok öne çıkan halı modelleri arasındadır.

Halı Çeşitleri Hangi Alanlarda Hangi Özellikte Olmalıdır

Halı çeşitleri seçilirken kullanım alanı dikkate alınmalıdır. Mutfak için ayrı, salon için ayrı, çocuk odası için ayrı halı modelleri bulunmaktadır. Mutfak gibi olay kirlenen alanlarda temizliği kolay modeller tercih edilebilir. Salon gibi rahatlığın ön planda olduğu alanlarda yumuşak ve konforlu halı çeşitleri seçilebilir. Çocuk odaları için anti-alerjik ve güvenilir halı modellerini seçmek önemlidir.

Halı seçimi evin konforunu doğrudan etkilediğinden kaliteli marka garantisi ile seçim yapmak önemlidir.  Sitemizdeki halı çeşitleri arasında istediğiniz her alana ve farklı mimari özelliklere uygun özel tasarım halı modellerini bulabilirsiniz.  . Günümüzde halı seçiminde modern konfor ve sağlığı bir arada sunan modeller tercih edilmektedir. Etkileyici dekorasyonlar için kaliteli halı çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.