Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Klasik Halı

Bir evin tamamlayıcı ev eşyalarından biri olan halı türleri arasında en çok tercih edilen klasik halıdır. Klasik halı, ilk çıktığı günden bu yana modasını hala korumaktadır. Klasik halı denince akla sıkıcı ve sade halılar gelmektedir. Ancak, işlemesiyle, modeliyle ve tasarımıyla evlere renk katacak klasik halılar da bulunur.

Her dekorasyona, odaya ve mobilyaya uyum sağlayabilmeleri tercih edilmelerinin sebeplerinden biridir. Çeşit çeşit renk, dizayn ve şekle sahip modellerle isterseniz klasik tarza sahip evinizi sade ve ağır bir klasik halıyla tamamlayabilirsiniz. İsterseniz modern ve minimal tarzda dekore ettiğiniz odanızı modern bir klasik halı ile hava katabilirsiniz.

Bir halının kalitesini iplik cinsi, hav yüksekliği ve ilmek sayısı belirler. Halı seçimi yapılırken bunlara da dikkat edilmelidir. Farklı renk, model ve şekil seçenekleriyle klasik halılar sizleri bekliyor. Sitemizde her zevke göre çok sayıda halıyı sizlerin beğenisine sunduk.

Klasik Halı Seçimi

Zevkinize ve mobilyalarınıza uyumlu klasik halı seçmek önemlidir. Ancak, halı seçimi yapılırken hav yüksekliği ve ilmek sayısına da dikkat edilmelidir. İlmek sayısı arttıkça, halının dayanıklılığı artar ve bu sıklık halının kaymasını önler. Ancak ilmek sayısı az olan halı tercih edenlerdenseniz, seçeceğiniz halının kaymaz taban olmasına dikkat etmelisiniz.

Halınızın kalitesini belirleyen bir diğer unsur, hav yüksekliğidir. Hav yüksekliğine göre halının verdiği his değişiklik gösterir. Bu unsuru, halınızı kullanacağınız alana uygun seçmelisiniz. İplik çeşidi olarak kullanılan materyal de önemlidir. Aynı şekilde, halınızı kullanacağınız alana uygun iplik çeşidinden seçmelisiniz. Zevkinize ve mobilyalarınıza uygun halı seçiminin yanında iplik çeşidi, hav yüksekliği ve ilmek sayısının belirlediği kaliteyi bir araya getirmelisiniz.

Modası Geçmeyen Klasik Halılar

Evinizin her odasına rahatlıkla kullanabileceğiniz klasik halı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Modeller arasında polipropilen veya akrilik ipliklerden oluşan 50 ve daha fazla halıyı bulabilirsiniz. Farklı hav yüksekliği ve ilmek sayısına sahip çeşitli halıları da sizler için bir araya getirdik. İhtiyacınıza uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Çok sayıda renk kataloğu içinden, mobilyalarınızın ve odanızın rengine uyan klasik halı renklerini bulabilirsiniz. Vizondan açık maviye, pudradan turkuaza kadar geniş renk yelpazesinde çeşitli halıların yanı sıra farklı desenlerle süslenmiş klasik halıları da kolayca inceleyebilirsiniz. Halınızı kullanacağınız yere uygun oval, kare, dikdörtgen gibi farklı şekillerde halılara da sizler için yer verdik.

İhtiyacınız olan her türlü halıyı kolayca bulabileceğiniz sitemiz aracılığıyla, size özel uygun fiyat ve fırsat seçenekleriyle istediğiniz klasik halıya sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.