Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Nevresim Takımı Fiyatları

Nevresim farsça ve Arapça kelimelerin birleşiminden oluşmaktadır. "Nev"; yeni ve taze anlamına gelirken "resm" ise resim, desen anlamına gelir. Nevresim takımları en çok tercih edilen yatak odası ürünleridir. Yastık kılıfı, yorgan kılıfı, çarşaf nevresim takımlarını oluşturan parçalardır. Çift kişilik ve tek kişilik olan nevresim takımlarının exi5 bünyesinde farklı çeşitleri bulunur. Üstelik nevresim takımı fiyatları da diğer satış noktalarına göre oldukça uygun ve kumaşları da oldukça kalitelidir.

 

Nevresim takımları çok farklı kalitelerde ve çok farklı kumaş çeşitlerinde olabilir. Kaliteyi belirleyen en önemli etken ürünün imal edildiği ham madde, ürünün dokuma sıklığı ve kullanılan boyanın kalitesidir. Burada kaliteli olanlar bulunur. Kaliteli olmasına rağmen nevresim takımı fiyatları da her bütçeye uygun şekildedir.

 

Nevresim Takımı Fiyatları ve Kalitesi

 

Her türlü tekstil materyali ilk başta elyafların bir araya getirilmesiyle oluşmuştur. Tarlada pamuk, kayın ağacı gövdesi ve bambu bitkilerinin liflerinin en üst katmalarından elde edilen elyaflardır.

 

Şu an hem desen hem de fiyat olarak çok çeşitli nevresim çeşitleri bulunmaktadır. Önemli olan seçim yaparken hem kaliteli hem de bütçeye uygun olanları tercih etmektir. Sıklıkla yıkanan ve değiştirilen üzerinde uyunan ve yorganların kaplandığı bu kumaşlar ne kadar kaliteli olursa kullanım ömrü o kadar uzar. Buna rağmen burada nevresim takımı fiyatları tiplerine göre çeşitlilik gösterirken, bütçeyi de zorlamaz.

 

Nevresim Takımları Nereden Alınır

 

Nevresimler; odaya göre seçilmelidir. Çok çeşidi bulunan nevresim takımı desenleri oda dekorasyonuna uyum sağlarsa odada güzel bir uyum yakalanır. Örneğin exi5 bünyesinde bulunan 3D baskılı nevresimler odanın enerjisini yükseltir ve odaya canlılık getirir. 3D baskılı nevresim takımı fiyatları da burada oldukça uygundur.

 

Bazı pamuklu, desenli ve kaliteli nevresim takımlarında ise kargo ücretsiz olabilmektedir. Son zamanlarda nevresim takımı satan satış noktaları oldukça artmıştır. Bunun sonucunda nevresim takımı fiyatları da çok büyük farklılık gösterir. Fakat bilinmesi gereken şeylerden birisi ise; fiyatı çok aşağılarda olan nevresim takımları hemen yıpranır. Kullanım süresi kısalır. Kaliteli ve fiyat aralığı yüksek olan nevresim takımı bir kere alınıp uzun süre kullanılırken ucuz olanlar hem sağlıksızdır hem de kolay yıpranır.

 

Bu nedenle exi5 bünyesinden alınan nevresim takımları oldukça uzun ömürlü, kaliteli ve sağlığa uygundur. Pamuklu olması özelliği ile koku ve tere karşı hassastır. Yıkandıkça yıpranma özelliği göstermez. Nevresim takımı fiyatları, bazı ürünlerinde bulunan ücretsiz kargosuyla da ekonomiktir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.