Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 9 10 11
Toplam 182 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 9 10 11

 Oturma Odası Halısı

Ev dekorasyonunda halı tercih ederken kullanım alanının özelliklerine dikkat etmek gerekiyor. Oturma odası gibi yoğun kullanım alanı olan fazla kirlenen alanlarda halı tercihi hem tasarım olarak güzel hem de fonksiyonel olarak kaliteli olmalı. Sitemizdeki oturma odası halısı modelleri kir tutmayan özellikte ve kolay temizlenebilir özellikte modern tasarımlara sahip halı modelleridir. Evin en yoğun kullanım faktörlerinin yer aldığı oturma odasında tercih edebileceğiniz yeni moda dekorasyon tasarımlarına uygun salon halıları sitemizde indirimli fiyat avantajları ile yer alıyor.

Evinizin mimari tasarımına ve dekorasyon tarzına göre oturma odası halısı çeşitlerini sitemizden kolay arama olanakları ile inceleyebilirsiniz. Aradığınız oturma halısının ölçülerini, istediğiniz fiyat aralığını, renk ve model tercihlerinizi seçerek sitemizden kolayca istediğiniz modeli bulabilirsiniz. Mutfaklarda mutfak dolapları ve diğer dekorasyon tasarımları ile uyumlu hafif halı modelleri tercih edilirken temizlik açısından özel dokuya sahip halı çeşitleri daha avantajlıdır.

Modern Ev Dekorasyonlarında Oturma Halısı

Ev dekorasyonlarında oturma odasının ayrı ve özel bir yeri vardır. Yoğun olarak kullanılan bu alanda modern tasarımlar işlevsel kolaylık sağlamaktadır. Oturma odası halısı seçimi de modern teknolojilerle üretilmiş özel tasarımlar arasından yapılmalıdır. Bohem tarz dekorasyon, vintage tarz dekorasyon, rüstik tarz dekorasyon gibi moda olan dekorasyon akımlarına uygun oturma halısı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kaliteli oturma odası halısı işinizi kolaylaştıracağı gibi yoğun saatler de rahat hareket etmenizi sağlar. Oturma odasında diğer alanlara göre daha rahat hareket imkanı yaratan halı modelleri tercih edilmelidir.  Farklı dekorasyon tarzlarına uygun halı koleksiyonlarımız arasında yer alan Vintage Drama, Romance Rustic, Farmhouse, Envoy, Then&Now, Newbury, Zingaro halı koleksiyonlarımızda özel tasarımları ile sizi büyüleyecek oturma odası halısı modellerini bulabilirsiniz.

Oturma Odası Halısı Fiyatları

Her mekanın ruhuna ve işlevselliğine uygun oturma odası halısı çeşitlerini indirimli fiyat avantajları ile sitemizden çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Oturma odanızın derin ve güzel görünmesini sağlayan modern tasarımların son teknoloji özelliklerle birleştiği özel halı modellerimiz yaşamınıza konfor katacaktır. Oturma odası halısı seçiminde sağlık ve hijyen başta olmak üzere modern tasarım ve güvenilir marka özellikleri ile indirimli halı modellerini sitemizden inceleyin ve evinize renk katın.

Oturma odası halısı seçerken istediğiniz fiyat aralığını seçerek aradığınız özelliklerde ve aradığınız fiyatta halı modelini sitemizden kolayca bulabilirsiniz. Kampanya ve indirin fırsatlarından yararlanarak en güzel oturma halısı modellerini çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.