Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Patchwork Halı

Mobilyaları tamamlayacak ev eşyası denince akla ilk gelenlerden biri de halıdır. Çok sayıda halı modeli arasından seçilen şık bir halı evin tüm havasını değiştirebilir. Klasik halının verdiği sade havayı tercih edenlerin yanı sıra, evine farklılık katmak isteyenler de bulunur. Birbirine uyumlu dikdörtgen veya kare gibi geometrik şekilli farklı parçaların bir araya getirilmesiyle oluşturulan patchwork halı, farklılık isteyenlere cevap niteliğinde.

Kırkyama olarak da bilinen patchwork halılar, değişik parçaların birbirine uyumuyla hoş ve orijinal bir görünüm sunar. Patchwork halı, çoğunlukla farklı renk, uyumlu desen veya farklı desen, uyumlu renk parçaların bir araya gelmesiyle oluşturulur. Her çeşit mobilyaya uyum sağlayabilen bu halılar, aynı zamanda oldukça kullanışlıdır.

Evinizin Havasına Hava Katacak Patchwork Halı Modelleri

Her türlü ev dekorasyonunu tamamlayacak farklı renk ve desen seçeneklerine sahip patchwork halı modellerini beğeninize sunuyoruz. Akrilik ve polipropilen olmak üzere 2 farklı iplik materyalinden oluşan modellere sitemizde yer veriyoruz. Her iki materyalden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Halılar aynı zamanda farklı ilmek sayılarına da sahiptir. İlmek sayısı arttıkça halı daha az kayar ve daha dayanıklı olur.

İpliğin materyaline, ilmek sayısına, hav yüksekliğine göre farklılık gösteren halılardan size en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Aynı zamanda mürdüm, vizon, pudra rengi gibi sade tonları bulabilir, isterseniz canlı renklerden oluşan modelleri de inceleyebilirsiniz. Farklılığın uyumunu evinize getirecek patchwork halılar sizi bekliyor.

Farklı Parçaların Eşsiz Uyumu Bir Arada

Modası çok eskilere dayanan patchwork halı, günümüzde de yerini korumaya devam ediyor. Bu halılar şık ve hoş bir görünüm sunmasının yanında, farklı desenleriyle evin havasını değiştirdiği için de tercih ediliyor. Özellikle sade mobilya ve duvar renkleriyle döşenmiş bir odayı renklendirmek isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği halılardır. Canlı renklerden parçaların bir arada bulunduğu patchwork halılar, sadeliğe biraz iddia katmak için mükemmel bir seçim olabilir.

Canlı veya parlak renklerin yanı sıra pastel gibi sade renkli parçalardan oluşan patchwork halılar da bulunur. Fazla iddialı veya renkli olmasın, yine de farklılık katsın diyenler için sade parçalı ve desenli patchwork halılar uygun bir tercih olacaktır. Sizin için sitemizde farklı modellerde patchwork halıları bir araya getirdik.

Sitemizde yer alan patchwork halı modellerini inceleyebilir, hoşunuza gideni seçerek satın alabilirsiniz. Son zamanlarda birçok kişinin evinde tercih ettiği patchwork halı modellerine siz de uygun fiyat, ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.