KOZA HALI

Terrace Çizgili Modern Halı 120x170 Cm

79,90 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Marka:Mecra Tekstil
  Koleksiyon:  Terrace
  Materyal:Polipropilen
  Hav Yüksekliği:4 MM
  İlmek Sayısı:144000
  Özellikleri:Herbir renk grubunda 5 farklı renk kullanılmıştır..

    

  Ölçülere Göre Toplam Kilogram:  
  120x170 - 3.470 KG
  160x230 - 6.250 KG

   

  Dekorasyonlarımızdaseçimi çok kolay ancak aynı zamanda en zor olan halılarımız, eşyalarımızıtamamlaması açıdan son derece önemlidir. Dekorasyonların vazgeçilmez parçasıolan halılar hangi tarzı tercih ederseniz edin kritik bir konumdadır. Çünkü iyibir halı, rengi olsun deseni olsun eşyalarınızı ön plana çıkartabilir vetarzınızı en iyi şekilde yansıtabilir. Kötü seçim bir halı ise dekorasyonukarmaşık ve kötü göstermesi çok kolaydır.

   

  Busebepledir ki halı seçmek tarzınızı yansıtmak için iyi düşünerek karar vermenizgerekir. Modernden klasiğe kadar her türlü halı seçiminde sitemiz size zenginürün seçenekleri sunmaktadır. Özellikle modern halı seçenekleri arasında Terrace serisitam tarzınıza uygun halılar ile sitemizde yer almaktadır. “Terrace 18710A-L45-35” halısı 120x170 ve 160x230 gibi iki farklıseçenek ile mekânlarınızın havasını değiştirecektir.

   

  4 mm hav yüksekliğive hafifliği ile de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Her bir renk grubuiçerisinde beş farklı renk ile dokunmuş yapısı ile mekânlarınıza ayrı birşıklık katacaktır. En uygun halı fiyatları, kampanyalar için sizi sitemizebekliyoruz. 

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.