KOZA HALI

Then&Now Renkli Salon Halısı 80x150 Cm

79,90 TL
- Tam yazlık evim için :) - , Yeniden dizayn ettiğim yazlık evim için aradığım otantik halı sitenizde karşıma çıktı . Umarım dokusu da iyidir
5/ 5
15 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Marka:Mecra Tekstil
  Koleksiyon:  Then And Now
  Materyal:Polipropilen
  Hav Yüksekliği11 MM
  İlmek Sayısı480000
  Özellikleri:Kalitede her bir renk grubu 8 farklı renkten oluşmaktadır.

    

  Ölçülere Göre Toplam Kilogram:  
  80x150 - 3.360 KG
  120x170 - 5.710 KG
  160x230 - 10.300 KG
  200x290 - 16.240 KG

   

  Evimizindöşenmesi söz konusu olduğunda estetik, konfor ve kendi kişilik özelliklerimizgibi birçok faktör bizi etkiler. Özellikle de yoğun bir iş yaşamımız varsahuzur bulduğumuz mekânların dekorasyonu bir kat daha önem kazanır.

  Dekorasyonlarıntarzları bizim kişiliğimizi yansıtan çok önemli bir aynadır. Sevdiklerimizeveya misafirlerimizi bizi gösteren tarzı en iyi yansıtacak eşyaları seçmekbizim için önemli olabilmektedir. Günümüzde birçok değişik tarzda dekorasyonyapılabilinmektedir. Ancak çoğu zaman modası hiç geçmeyen ve her zaman gündemdeolup herkesin beğendiği klasik tarz dekorasyon ön plana çıkmaktadır.

  Sizde birklasik tarz dekorasyon seven biri iseniz o zaman size Then&Now serisihalılarından “Then&Now 38055A-DR9-36”tavsiye ederiz. Klasikhalı konseptiiçerisinde en çok tercih edilen bu modelin büyükten küçüğe doğru dört ayrıölçüsü bulunmaktadır. 11 mm hav kalınlığı dayanıklı malzemeden örülmesi de onukullanımda yarattığı şıklık kadar dayanıklı ve konforlu da yapar. Her bir renkgrubundan sekiz farklı renk ili dokunan bu halı sitemizde uygun halı fiyatları ile zevkinize ve tercihinizesunulmuştur.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.